Gluten free FOOD

Výzva pro bistra, kavárny a restaurace: „Připojte se k našemu projektu a mějte chuť i motivaci do bezlepkového vaření! Stejně jako my :)“

Milí provozovatelé bister, kaváren a restaurací, lepkových i bezlepkových, 

jsme nadšení, že můžeme ohlásit zahájení nové #glutenfree cesty, která spojuje vášeň pro vynikající chuť a podporu zdravého životního stylu a #životylidibezlepku.

Naše iniciativa je zaměřena na podporu bezlepkového vaření, které není jen o kompromisu, ale o zážitku plném chutí a radosti. Přejeme si, abyste se k nám připojili i vy a sdíleli svou vášeň a kreativitu s naší komunitou.

Co zapojení se do projektu nabízí:

Podpora zdravého životního stylu

Věříme, že bezlepková strava může být nejen zdravá, ale i lahodná. Spojte se s námi a přispějte k tomuto záměru. Nabídka bezlepkových potravin nebo přirozeně bez lepku dokáže být skvělým parťákem.

Inovace a kreativita

Zúčastněním se našeho projektu získáte příležitost prozkoumat nové ingredience, recepty a techniky, které obohatí váš sortiment a osloví nové zákazníky.

Všem o vás budeme vyprávět

Inspirujte další. O takových srdcařích se musí příběhy psát. Najedený celiak, spokojený celaik.

Sdílení zkušeností a know-how

V rámci projektu budeme organizovat workshopy, degustace a přednášky, které vám pomohou prohloubit vaše znalosti a dovednosti v oblasti bezlepkového vaření.

Buďte IN a jděte s dobou

Celiaků každým rokem přibývá. I oni mají své místo u vás u stolu. Najíst se s přáteli u jednoho stolu mimo domov, je pro každého celiaka radost a sen. 

Jak se zapojit?

Jste-li nadšení z naší výzvy a chtěli byste se zapojit do našeho projektu, kontaktujte nás buď prostřednictvím kontaktního formuláře níže, nebo pomocí e-mailu bezlepkucr@gmail.com nebo na telefonu 776 759 744. Rádi s vámi probereme podrobnosti a společně vypracujeme plán, jak maximálně vytvořit silné partnerství.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme

Spojme své síly ve prospěch nejen celiaků, vynikajících chutí, zdraví a radosti ze stravování. Připojte se k nám a buďte součástí naší mise pro chutné a bezlepkové hodování.